Alzheimer Sohbet Odaları
Alzheimer  Sohbet Odaları

Alzheimer Sohbet Odasına hoş geldiniz. Alzheimer hastalığı heartbreak ile ilgili olanlar için online destek ağ sunmaktan gurur duyuyor. Diğerleri ile bu Alzheimer Hastalığı Sohbet Odası, Alzheimer hastalığı Forumları, ve alzheimer hastalığı sosyal ağ sunmaktan mutluluk duyar Lafyap.NET benzer, muhtemelen kapıcılık rolü bağlamak için.
LAFYAP Ailesi sizlere zor büyümek gören insan nasıl olduğunu anlar, ve bazı durumlarda, dokuz ay seni taşıyan bu alzheimer hastalığı, dejeneratif, ilerleyici ve tedavisi olmayan dünyaya bozulmaya başlar. Nihayet ilk sette bunama önce görünüşte zararsız Hafıza kaybı izlerken seni merak edebiliriz. Sonuçta, belki de sevdiğiniz biri için birincil bakıcı olmak sonra, destekli yaşam tesisleri içine bakmak için zaman olduğuna karar. Seni büyüten adam ya da kadının elini tut ve kalbinin içinde derin bir delik açabilir ve yalnız hissetmenize neden olabilir tanımak için mücadele onları görmek.Sağlık sohbet burada kesinlikle olmadığını söylemek. Bunu ispatlamak için, Destek Sohbet Odası, alzheimer hastalığı akran destek forumları ve alzheimer hastalığı akran desteği sosyal ağ Eş Alzheimer Hastalığı ile destek ağı sunuyoruz. Sağlıklı Yaşam olarak burada amacımız daha kolay vermek ve şefkatli destek almak eş bir topluluk ile bağlanmak için yapmak. Belki de ilk gördüğünde belirtiler doktor için anne, baba, büyükanne, büyükbaba, teyze, amca veya arkadaş almak için zaman olup olmadığına emin olan birisi için sevilen bir şey sunmak mümkün olacak. Diğerleri ile tanışmak girin lütfen, selamlıyorum, paylaşmak ve destek.
Yapılan araştırmaya göre, yalnız Amerika Birleşik Devletleri’nde Alzheimer Derneği, “5.3 milyon kişi alzheimer hastalığı var ve bu hasta insanlar için 10.9 milyon ödenmemiş bakıcılar vardır.”1 Belki de sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde, ama dünya çapında bakıcılar bu milyonlarca biridir. Belki de acı olan bir aile üyesinin kızı, yeğen ya da oğlum. “19 milyon kişi BİZİ (EMAYE) Alzheimer hastalığı olan bir aile üyesi olduğu tahmin edilmektedir.”
Bir bakıcı olmak duygusal olarak yorucu, zihinsel ve fiziksel olarak bu nankör bir iş olabilir. Sevgili aile üyesi sevdiğin halde yapmak için elinizden geleni yapacağınızı biliyorum.bakım kendi ihtiyaçlarını da sizi güvende ve rahat olduğunu emin önemlidir. Bunlar yiyecek, barınak ve giysi iyi, ama duygusal ihtiyaçları gibi temel fiziksel olanlar dahil değil sadece ihtiyacı var.