Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü Sürümünü Yüklemek
Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü Sürümünü Yüklemek

Google Android için Chrome için bir güncelleştirme yayımladı, hangi herhangi bir Web sitenin masaüstü sürümünü istemek için yeteneğidir bazı önemli yeni özellikler ekliyor. Burada nasıl çalışır.

Bu hafta başlarında Android için Chrome güncelleme Google. Güncelleme bazı harika yeni özellikler eklendi, sadece mobil haliyle o kadar da güzel olmayan bir Web sitenin masaüstü sürümünü istemek için yeteneği dahil olmak üzere.

Bir Web sitesinin masaüstü sürümü isteyen sadece birkaç adım yapılabilir. Bir sitenin mobil sürümü görüntülerken, menüyü açın ve Masaüstü sitesi Talep yanında bulunan kutuyu işaretleyin. Web sayfası arka planda otomatik olarak yeniden başlayacaktır.

Kutu işaretlendiğinde, sadece o sekme için yüklenen sitenin masaüstü sürümünü görürsünüz. Yukarıdaki ekran arka planda gördüğünüz gibi, Google masaüstü sürümünü yükledi.

Bir sitenin mobil sürümü için geri değiştirmek için, basitçe aynı kutunun işaretini kaldırın. Sayfayı tekrar otomatik olarak yenilenir.

Bu yöntem için fantezi bir şey yok, ama kullanışlı emin olabilirsiniz. Bazı mobil sitelerin kullanıcı dostu daha az, ve sitenin masaüstü sürümünü almak için en iyi hantal olabilir. Bu yeni özellik Android için Chrome için hoş bir ektir.