Cep Telefondan Sohbet Etmek
Cep Telefondan Sohbet Etmek

Google kişiler ile irtibatta kalmak için, kullandığınız cihaz ne olursa olsun sağlayan ürünler geniş bir ağ sunmaktadır. Cep telefonunuzda Gmail Arkadaşlarla sohbet etmek kolaydır ve kullandığınız telefon türüne bağlı olarak bir dizi seçenek ile geliyor. Gmail çevirir bilgisayarınızda kolayca cep telefonunuza musun, mesajlar gerçek zamanlı anlık olarak bilgisayarda kullanmaya alışkın olduğun ifadeler, durum güncellemeleri, bildirimleri ve diğer özellikleri.

Google Talk Olsun
1. Başlamak için Google Talk Web sayfası için Mobil Tarayıcı. Google Talk indirilebilir bir sohbet uygulamasıdır. Video, Web tarayıcısı dışında telefon görüşmeleri ve dosya transferi işlevselliği sohbet yeteneği Web-Gmail, Google Talk tabanlı yazılım tabanlı entegre olsa da ekler. Google Talk Android ve iPhone kullanıcıları için indirilebilir bir mobil uygulaması olarak kullanılabilir. Tartışma sayfası için Mobil Tarayıcı üzerinde gezinme sonra, günlüğüne ya da bir Gmail hesabı için kaydolun istenebilir. İndirme seçeneği seçin ve programı telefonunuza yüklemek için izin verir. Program ve oturum başlatmak.

2. Eğer bir BlackBerry cihazınız varsa, BlackBerry Google Talk indir. Bunu yapmak için Internet Explorer kullanın. Alternatif olarak, telefonunuza doğrudan indirme bağlantısını gönderir, ya da BlackBerry App World mobil cihazınızdan indirin BlackBerry web sitesinde e-posta adresinizi girin.

3. Eğer bir iPhone, Android veya BlackBerry dışında bir telefonunuz varsa üçüncü parti uygulamaları kullanın. Örneğin, Meebo ve eBuddy mobile apps var-iki bir online sohbet hizmetleri. Yahoo, MSN ve Facebook dahil olmak üzere her iki destek Google Talk gibi diğer sohbet hizmetleri. Başlamak için telefonunuzun tarayıcısında düğmeyi tek bir mobil uygulaması sayfa veya Meebo uygulaması sayfasına gidin. Servisi ile bir hesap için kaydolun ve Gmail kişileri ile sohbet etmek için Gmail kullanıcı adı ve parolanızı girin.