Chat Zamanı
Chat Zamanı

Chat yapmak isteyenlerin zamanlarını harcayacakları mekan olan Lafyap.Net bütün chat Sevenleri Burada barındırıyor. Chat Zamanı artık sizler için yen dizayn edilmiş mekanımızda ağırlıyor.

Chat zamanı ile birlikte zamanlarınızı chat yaparak yani sohbet ederek bizimle geçirebilirsiniz. Birçok faatliyetlerle etkinliklere katılabilirsiniz ve bu sayede birçok dostluklar bizim sitemizde kazanabilirsiniz. Chat yapmak birer ayrıcalıktır bu ayrıcalığıda da bizimle yaşayacaksınız. Chat aleminn en farklı yüzlerini bizim sitemizde bulacaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen sohbet kısmından bizim chat alemine hemen girmenizdir. Chat Zamanı denilince ilk akla gelen kaliteli ortamımız sizler için yaratılmıştır. Birçok chat sitelerinde bulamadığınız samimiyetliği bizim sitemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

Giriş Sohbet 

Sohbet hızlı yazmaya gençler, anlamsız bir şaka, ya da seks konuşmak aracı olarak kötü bir üne sahiptir. Kötü haber, bu kadarı doğru. Eşzamanlı (aynı anda) sohbet aynı zamanda çevrimiçi işbirliği için harika bir araç olarak, öğrenme ve sosyalleşme bu iyi haber. Sohbet sosyal ilişkiler kurma ve küçük gruplar için madde kapatmaya çalışmak için özellikle yararlı olabilir farklı “dokulu” bir deneyim sağlayabilir.

Burada sohbet durumlar birkaç türü daha vardır.

Akış/etkileşim düzenlemenize yardımcı olan özel protokoller kullanarak toplantılar protokol Toplantıları. Http://www.lafyap.net kullanılan protokol örneği aşağıda bulabilirsiniz.
Olmayan (küçük gruplar) protokol Toplantıları – serbest form etkileşimleri, genellikle 6 önceki deneyim ile birlikte çalışırken daha az gruplar tarafından.
Açık çevrimiçi topluluklar için (zımba)gayri resmi Sosyalleşme ve “tanımak” Oturumları
Planlanan Tema Oturumları – özellikle soru ve cevap (Q&A)
20-30 Seyirci Etkileşimi ile konuk Konuşmacılar – küçük izleyiciler
Soru ekranlı sadece moderatör yarattığı nerede Aracılı Etkileşim için büyük “oditoryum” olayları İle konuk Konuşmacılar.
İlk Sohbet için hazırlanıyor

Sohbet hakkında sonra sohbet oturumları önce düşünmek için bazı sorunlar şunlardır:

En fazla 2 veya 3 katılımcı olduğunda “derin sohbet edelim” demek zor olabilir. Uygulamada, sadece Cevap Kelime sayısı sınırlı sayıda güvenebilirsiniz. Buna göre gündem planlayın.
İyi bir sohbet ana her yerde konuşan bir grup insan düzen getirmek yardımcı olabilir. Gündemleri, ya da kullanarak açık, odaklı sorular dikkat etmeniz gereken bazı yaklaşımlar var.
Sessizlik grup norm eylem boşluklar alışık olmadığı sürece bir sohbet öldürebilir.
Öbekler halinde “ölü zaman” tür önlemek için ve ekran o şekilde gönderin, puan üç nokta… üç nokta demek daha var gösteriyor. Günlükler için, hep birlikte akıcı okuma için bunları düzenleyebilirsiniz.
İnsanların isimlerini yorumlarını yanıt vermek, yani “onları duydun” biliyorlar kullanın.
Yavaş bir daktilo için bir numara sırası beklerken ilk satırı yazın. Dönüş başladığında sonra gönder.
Asenkron (farklı zamanlı) tartışmaları ile koordine sohbet nasıl düşünün. Oylama, vb kapatılması için bir tartışma getirmek sohbet sohbet günlükleri veya tutanaklar kullanın, kullanın.
Sohbet konuğu, hızlı yazın nasıl bilmek önemlidir. Zorlayıcı olabilir, ama eğer çok yavaş iseniz, o sohbet öldürüyor. Gerekirse daktilocular kullanabilirsiniz. Başarı için anahtar bir araç olarak misafirler ile bir antrenman düşünün.