Facebook Mobil Sohbet
Facebook Mobil Sohbet

Facebook gibi dev tanışma platformu artık facebook mobil sohbet ile  insanları farklı şekillerde bağlanması daha fazla uygulama tasarımı için şirketin girişimi ortaya odalar adlı facebook mobil sohbet odası uygulaması, en son oluşturma başlattı.
Ücretsiz app, App Store artık kullanılabilir, kullanıcıların ortak çıkarlar için facebook mobil sohbet odaları oluşturmak için, makyaj ustalık şehir , app web sitesine göre verir. App Facebook tamamen ayrı ve adını veya konumunuz gibi herhangi bir açıklayıcı bilgi sağlamak için gerektirmez.
Facebook Mobil Sohbet odaları sadece davet ve telefonunuzun kamera ile taranabilir özel bir kod gerektirir, Facebook göre. Kodları sosyal medya, kağıt üzerinde, açık alanlarda ilan posta veya hatta e-paylaşılabilir. Sohbet odası yaratıcıları veya diğer belirtilen moderatörler odası 18+olarak ayarlayın oda veya göz ban, insanlar özelleştirebilirsiniz.
Odalar gelişimi ilk New York Times tarafından Ekim ayı başlarında bir kenara değer ya da mücadele spam, troller ve siber zorbaları aracı olarak otantik kimlikler gerektiren birçok sosyal medya ağları, Facebook gibi online bağlanmak için alternatif bir yol olarak rapor edildi. Ancak, Facebook gerçek isim politikası çevrimiçi anonim kalmayı tercih eden LGBT topluluğunun bazı kullanıcılar, özellikle üyeleri zorladı. Facebook Merhaba gibi alternatif ağlara transseksüel kullanıcılar yeni bir uçuş birkaç hafta önce manşetlere çekti.Odalar yakın zamanda Facebook tarafından oluşturulan diğer ikincil uygulamalar, Söz Şubat ayında yayınlanan bir mobil cihaz için basitleştirilmiş, ünlüler ve Temmuz ayında yayınlanan diğer tanınmış kişiler için bir Facebook;-Haziran ayında yayımlanan hizmet gibi Sapan, bir anda yoğun ilgi gören; Kağıt, Facebook uygulaması da dahil olmak üzere bir dizi katıldı.