Facebook Sohbet Odaları
Facebook Sohbet Odaları

Bir ilişki teşvik etmek zordur, özellikle kilometre veya zaman kısıtlamaları bile ayrılır. Orada uzun mesafe ilişkileri sürdürmek için çok büyük ipuçları bir yüz için zaman ayırabilmek için ise yüze sohbet mevcut büyük görüntülü facebook sohbet siteleri ve hizmetlerin çoğalması ile artık çok daha kolaydır.

Görüntülü Sohbet Başlamadan önce
Görüntülü facebook sohbet için hazırlanıyor teknik beceri ve kurulum biraz gerektirir, ama başarılı bir konuşma ve bir flop arasındaki fark anlamına gelebilir. Facebook kullanıcıları birbirine uzun mesafe ilişkisi için uyumluluk ölçmek için arıyor online dating ziyaret herkes için bağlanması için kendisini lends. Görüntülü sohbet başlatmak, Web Kamerası ve mikrofon kontrol edin ve online bağlanmak istediğiniz kişinin kısaltılmış URL gönderin.
Muhtemelen zaten Facebook sosyal ağ üzerinde, neden sitenin gömülü anlık mesajlaşma istemcisi kullanmak ve görüntülü arama özelliği var yani? Eşiniz görmek için ama bir ziyaret için çok uzak olduğunu ne zaman ihtiyacın olacağını özelliği spontan anlar için harika.
Facebook sohbet ile eğer o tanıdık, haberleri geliyorsa bu Facebook biraz garip görünebilir, Messenger halkla sohbet odaları getirerek olabilir. Özelliği Odaları aradı ve Tech Crunch göre, başvuruları karışık ama olsun biz sesler Messenger kaynak kodunda bulunmuştur.Aslında bu ‘Oda’ özelliği eğer karar verirlerse devreye girebilir.
Kodda diyor ki, ‘Facebook Odalar konular ve ilgi alanları hakkında kamu konuşmalar için. Her oda paylaşılabilir Messenger kimseye’ konuşma katılabilir ve belirli bir konu hakkında kendi odalarınız başlayabilirsiniz bir bağlantı vardır.