Gabile Cinsel Fantaziler
Gabile Cinsel Fantaziler

Dünya üzerindeki her kadın, o olabilir veya konuşacak çok utanmış olabilir bazı açık cinsel fantezi hayaller vardır. Kız arkadaşın ya da karın olsun, kendi yasak bir fantezi dokunma emin olabilirsiniz.

Çoğu kadın bu fantazileri bırakmayı tercih rağmen, Diğerleri yavaş ama emin adımlarla gerçekleştirerek bir listesi var. Yani kadın kapalı bilen bir düşünce, dolanırken gibi bir sonraki sefere, cinsel fantezi mistik bir dünyada seyir olabilir. Bu yüzden bazıları ne olduğunu tahmin edebilir misiniz? Bu liste de kırmızı şarap (ve birkaç şişe) oluşturan çok zaman aldı, ve kadın isimleri onların gizliliğini korumak için değiştirildi. Yani gecenin bir bayan ile yatak muhabbeti yapan dahaki sefere, onu hayal düşündüğünüzden daha yaygın olabilir.
Fanteziler cinsellik, normal ve sağlıklı bir parçası olduğunu unutmayın. Ya da geçmiş deneyimlerden alınır ya da tamamen hayali olabilir. Bazen bu fantezileri tabu, ya da sosyal olarak kabul edilemez, bu nedenle fantezi aracılığıyla sadece kullanılabilir. Ama bugün çözeceksin gibi, modern kadını seks ve cinsellik harikaları.
Pek çok kadın, gizemli bir adamla tanışıyor ve onunla bazı isimsiz motel sınır tanımayan seks vahşi bir gece için gitme fikri zevk. Bazen kadınlar gerçekten sadece karar olmayacaktır çünkü yabancılarla gevşek izin veriyorlar tek kişi gibi hissediyorum. Ve zaten kimin umurunda? Muhtemelen bir daha asla güzel bir yabancı görürler.
Francine bakış açısı onu açıkladı, “bir yabancıyla tutkulu bir gece paylaşım ve cinsel yırtıcı bir hayvan gibi davranıyor fikri sadece davetkar gözükmüyor; lezzetli görünüyor. Ve birbirlerinin isimlerini bile bilmeden işimiz bittikten sonra bırakarak en iyi parçasıdır.”