Görüntülü Periscope
Görüntülü Periscope

Periscope görüntülü olarak haberleşme ve sohbet aracı artık Türkiye’yeye yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Periscope sayesinde artık birçok insanları görme şansınız olacak, birbirlerinizle diyalog kuracak ve konuşacaksınız.
İsminden de anlaşılacağı üzere Periscope görüntülü arkadaşlık chat yapma olarak bilinir.Periscope sayesinde artık görüntülü arkadaş aramak için ve görmek için kullanılır. Sohbetlerinizi sesli olarak yaparsınız.Tabiki chat yaparak arkadaş arama sağlayan bir sohbet aracıdır Periscope.
Periscopeyi Google Play’dan veya App Storeden ücretsiz olarak kullanmış olduğunuz telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Hiçbir ücreti yoktur. Milyonlarca insan Periscope görüntülü sohbeti yükledi. Sizlerde rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Bu sayede sizlerde kendinize sosyal bir çevre edinebilir ve birçok dostluklar kazanabilirsiniz. Bu sayede bir çok ünllü insanlarlada karşılaşabilirsiniz. Sohbet sitemiz de buna dayanarak sizlere açıktır. Gereken bilgi almak istiyorsanız sohbet sitemize ücretsiz bağlanabilir ve geniş detaylı bilgi alabilirsiniz.Bir çok görüntülü sohbet sistemleri olmasına rağmen, bazı sistemlerin ücretli veya üyelik isteyen sistemlerin olduğunu biliyoruz. Fakat Periscope görüntülü sohbet sisteminde tamamen kullanıcının kimliği ve kişisel bilgileri gizli tutulmaktadır. Bu nedenle daha güzel bir ortam yaratma şansına sahip oluyoruz. Bazı kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini gizli tutmak istemelerini biliyoruz, o yüzden bizde kendi yöntemlerimiz ile bu kişisel bilgileri tamamen gizli tutarak kullanıcının daha rahat ve güvenli bir şekilde vakit geçirmesini istiyoruz.
Bilgisayarınızda iTunes’u bulamıyoruz. Dünya Çapında Twitter, Inc. tarafından Akış ücretsiz app Periskop – Canlı Video, indirmek için şimdi iTunes alın.Periskop yayın ve canlı video aracılığıyla dünyayı keşfetmek sağlar.Son dakika haberi, yeni bir yeri ziyaret, ya da gerçek zamanlı olarak tüm insanlar ve aynı çıkarları karşılamak.Diğer insanların kapsamları izliyor ve kendimi kapsamı vakit geçiriyorum. İnsanlar dünyanın farklı yerlerinde konuşabiliyor olmak güzel bir duygu Periscope sayesinde.
Canlı izleyici odaklı, program için geçerli olan yayıncıların birden fazla üçte kabul edilir ve bunu hak etmeyen insanların çoğunluğu çok yakındır. Bu yeni gereksinimleri VIP program yayıncısı geçerli olmalı ne daha iyi bir temsil olduğunu yeniden doğrular, çünkü bu bizi heyecanlandırıyor. Bir iki haftalık olarak yeni ve mevcut uygulamaları gözden geçireceğiz.Tüm adaylar, gelecek hafta içinde cevap veriyor olacak. Şu anda VIP Programına katılmak mümkün değil herkes için, yayına devam etmenizi öneririz ve kitleler büyüyor. Bizimle görüşlerinizi paylaşmaya devam, ve Periskop toplum her gün daha iyi yapmak için yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.