Haber Sohbet Sitelerine Mobil Giriş
Haber Sohbet Sitelerine Mobil Giriş

Web/Mobil: Lafyap.Net sınırsız kullanıcılar için bir sohbet odası oluşturmak için kolay bir yoludurve güncel haberlerle sizlerin karşındadır. Yapmanız gereken şey sitemize girip günlük olan haberler ile bilgilenmezdir.
Tek kullanımlık sohbet odalarında yeni bir şey değildir, ve zaten LAFYAP gibi güvenli bir seçenek vardır. Sohbet sitemiz ayrıca güvenli olduğunu iddia ederken, en iyi özellikleri zengin medya gömmek için mobil+web uyumluluğu, kolay kayıt ve davetiye ve yeteneği vardır. Her zaman bir hizmet kullanmaya devam etmek itici güç olan artı, iyi tasarlanmış ve çekici görünüyor.Mobilden istediğiniz an sitemize girip anında haberlerden haberdar olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey telefon veya tabletlerinizden Google’ye girip Lafyap.Net yazarak anında sohbet sitemize bağlanmak.
Bir grup insan ile mobil sohbet için gereken tüm farklı sohbet istemcileri çalışan ve herkesi çok geçmeden koordine etmek için zaman yok servis Digsby gibi istemci sohbet? Stinto-chat tabanlı bir uygulama, tek kullanımlık sohbet odaları konusunda uzmanlaşmış ücretsiz bir web. Gerekli hiçbir kayıt yoktur, bu sadece rastgele bir URL oluşturmak için Yeni Sohbet tıklatın “” ve uzun sohbet odası adını ve otomatik silmeden önce boş kalabilir gibi temel ayarları sitesini ziyaret ettikten sonra. E-posta veya anlık başlamak için arkadaşlarınızla sohbet odası URL mesaj. Ters eğik çizgi tabanlı komutlar, çok IRC gibi /görmezden ve /tekme ile sohbet orta. Sohbet arayüzü içinden konuşma günlüğünü kaydetmek, yeni bir sohbet odasında oyun ve gizlilik için sohbet kilitleyebilirsiniz. Başka bir tek kullanımlık sohbet odası seçeneği için kontrol edin .