İbrahim Erkal Öldü
İbrahim Erkal Öldü

1 ay önce kendi sitesine ait otoparkında düşerek hastaneye kaldırılan ve beyin kanaması geçiren ünlü sanatçı İbrahim Erkal hayatını kaybetti. Önce beyin ölümü gerçekleşen İbrahim Erkal aradan 2 gün sonra yaşamını yitirdi.

Bilindiği üzere 29 gün önce arkadaşlarıyla doğan kız bebek çocuğunun sevincini arkadaşlarıyla paylaştıktan sonra gece geç saatlerde evine dönen ünlü sanatçı İbrahim Erkal evlerinin sitesinin otoparkında arabasını park ettikten sonra düşmüştü. Yere yığılan sanatçı İbrahim Erkal 1 saat anca hastaneye götürülmüş ve o anki tespit beyin kanaması şüphesi konmuştu. Yapılan ameliyatla yoğun bakıma alınan İbrahim Erkal 29 gün sonra yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Ünlü ses sanatçısı ve dizi oyunculuğu yapan İbrahim Erkal 50 yaşında yaşamını yitirdi.

İbrahim Erkal 2 gün önce beyin ölümü gerçekleştirdiğinde bütün sevenlerini üzmüştü ve bugün de hayatını kaybederek bütün sanat camiasını ve sevenlerini yasa boğdu. İbrahim Erkal cenazası 12/05/2017 Cumertesi Günü KaracaAhmet mezarlığına defnedilecektir. Cenaze taziye evi Maltepe’de Erzurumlular taziye evinde karşılanacak ve çadır kurulacaktır. Bütün sevenleri orda tekrar ünlü sanatçı için taziyede bulunacaklardır.