İrc Sohbet Odaları
İrc Sohbet Odaları

IRC Sohbet Odalarında arayan web sohbeti ile ırc kızlar ve erkekler ile Sohbet etmek İçin Çevrimiçi? o zaman kayıt olmadan kullanamaz kullanıcı sohbet için ırc sohbet odasında online katılın.
Internet Relay Chat Topluluğu. Bu ıRC Sohbet Odaları Kayıt Olmadan Online, Kayıt Tamamen Ücretsiz, Kayıt Olmadan Ücretsiz Çevrimiçi ıRC Sohbet Odaları Katılın, Bu Sohbet Odasında Tüm Losty Arkadaşlar Olabilir. IRC Sohbet Odaları Vardı, Sadece Arkadaşlarınızla Çok Yeni Ve Unqiue İyi Kullanıcılar Sohbet Ve Online ıRC Sohbet Odası Katılın.
Gerçekten Online sohbet odası arıyorsunuz ? doğru yere geldin Lafyap.NET İyi sohbet odalarında her türlü sunmaktadır. İyi Türkiye sohbet odaları, Online İRC sohbet odası, Kızlarla sohbet odaları..
IRC İnternette en büyük iletişim platformlarından biridir. Normalde bu amaç için tasarlanmış olan Müzikler gibi araçları kullanarak IRC sunucularından birine bağlanmak. Bir kez bağlı, bu sunucuda açık kanal listesini alarak başlamak – ve ilginç bazı bağlanabilirsiniz. Bir zamanlar bir kanalda sohbet, diğer kullanıcılara özel mesaj göndermek ve diğer kullanıcılara dosya transferi veya botlar kanal.
Lafyap.NET giren kullanıcılar irc sohbet ile bağlanırken siteye yeni bir pencerede açılır, bir sunucuya bağlanmadan önce tercihler hızlıca bir göz atmalısınız. Eğer dosya alışverişi yapmak istemiyorsanız seçenekleri DCC devre dışı bırakmalısınız. Desteklenen Ağlar Efnet, Dalnet, Quakenet ve Verdiğiniz artı bazı az bilinen olanlar. Bir ağ bağlantısını tıklayarak sunucularının birine bağlanıyor. Şimdi kanalları katılmak için zamanı, yani IRC > kanala tıklayarak yapın.
Kanal arama Yetkileri tarafından sunulan benziyor: (xbox, oyunlar, karşı saldırı) bir kelime yazın ve kanal listesini isim veya bir konu ile her kanal görüntülenecektir. Kanal ve sağ tarafında ve ortada kamu sohbet ana kanal penceresinde kullanıcıların listesini gördüğünüz çift bu listedeki bir kanal tıklayarak katıldı. Eğer bir kullanıcıyı sağ tıklatın eğer kullanıcı örneğin bir dosya, özel bir sohbet aç ya da gönderebilirsiniz.