Kadın Transparan Giyim
Kadın Transparan Giyim

Transparan öncelikle şu demektir. Transparan altında giydiğin elbiseyi gösteren incel kumaşlardan oluşan veya ince tüllerden oluşan bir elbise türüdür. Bayanlar transparan çok hayrandır.

Kadın transparan giyimleri değişiklik gösterir. Kimileri kısa ve seksi kimileri uzun mütevazi giyinmek isterler. Evli bayanların genelde transparan elbise aldıkları bilinmektedir. Buda gece olunca eşlerine karşı daha seksi görünmeleri ve eşlerinin onlara bağlı kalmasını istedikleri içindir. Transparan elbise ile kocalarını büyülemek için giyerler. Altında sütyen bile çıkaran transparan elbiseler bile tasarlanmıştır.

Günümüzde bayanlar genelde artık transparan elbiselere yönelmiştir. Transparan elbiseler artık hemen hemen her şeye orantılı olarak fabrikalarda üretilmektedir. Çok seksi transparanlar da mevcuttur çok mütevazi olanda. Her kesime uygun transparan elbiseleri satın almak bütçeye göre değişmektedir. Bayanların elbise giyimi olarak ilk tercihleri Avrupaya ve dünyaya göre  moda olan transparanlara yönelirler. Her yıl çeşitlilik göstermektedir. Transparan alan her bayanın giyim kuşam fikirleri değişkenlik göstermektedir.