LightIRC Sohbet
LightIRC Sohbet

lightİRC tüm iyi bilinen IRC özellikleri içeren ücretsiz bir Flash IRC istemcisi. Kendi kaplamaları için stil destekler 30’dan fazla çeviriler içerir ve IRC sunucusu her türlü kullanılabilir.

IRC İnternette en eski Sohbet sistemi. Zor günümüz kullanıcıları için bu eski teknoloji ilginç hale getirmek için çalışıyoruz. Web sohbet müşterimiz webcam streaming ve şifreli gibi yeni teknolojiler ile mevcut IRC sunucuları çeşitliliği, dayanıklı bağlantılar dokunun birleştirir.

LightİRC IRC sunucu için sohbet tabanlı bir tarayıcı. Kendi ev sahibi olduğunuz bir web sitesinde kullanılabilir.

Sunucunuza aşağıdaki lightİRC İstemci yüklemek için:

1) Öncelikle, http://lightirc.com/release/lightIRC_1.1_Build_30.zip istemci indir

2) sıkıştırılmış dosyayı açın.

3) sonra edit (host ve port vs.) ırc detayları ile config.js dosya, LightİRC klasöründe, açmak gerekir. 843 olarak PolicyPort bırakın. Ayrıca burada flash istemcisi özelleştirmek için pek çok seçenek vardır.

4) bir FTP programı Kullanarak, Web sitesi giriş ve Public_Html klasörüne tüm LightİRC klasörü yükleyin.

UYARI: Eğer zaten web sitesi klasörü VE içeriği yüklemek EMİN OLUN kıracak başka public_html klasörü içine lightirc klasörün içeriğini yükleme bir web sitesi Varsa.

Şimdi indirmek için flash bir ilke ve kuracak lightİRC sıkıştırması var

1) SSH Oturum açın. SSH tıklayın burada günlüğü ile yardıma ihtiyacınız olursa. Flashpolicy yükleme sırasında açmak hakkında bir uyarı almak veya yüklü ruby olabilir. eğer bir başkan yardımcılarıyla sadece kök ve bu yetenek ile debian gibi işletim sistemleri zipFor, includingubuntu – apt-böyle RedHat, Fedora, CentOS gibi işletim sistemleri unzipFor zip get install tabanlı aşağıdakilerden birini yazın: – yum gibi debian tabanlı gibi RedHat, Fedora gibi rubyFor işletim sistemi yüklemek olsun includingubuntu – apt-yetenek ile işletim sistemleri RubyFor açmak yükle, günlüğünde Eğer bir bilet gönderin ve bu kök ayrıcalıklar gerektirir olarak yapılması talep gerekir IRCd server yapıldığı şekli – yum ruby Ancak yükleyin. Açmak isteyin ve sizin için yüklenmesi için ruby.

2) her aşamasına geçmeden: cd /usr/local wget http://www.lightirc.com/release/flashpolicyd.zip açın flashpolicyd.zip cd flashpolicyd chmod+x flashpolicyd önce bitirmek için bekleyen SSH içine aşağıdakileri Yazın.rb apt-install ruby (Debian)oryum sonra yazarak ilke çalışan başlayabilirsiniz ruby (CentOS) yükle/.flashpolicyd.rb-xml flashpolicy.xml -günlük flashpolicyd.çalışan, kuyruk flashpolicyd şu:türü olduğunu doğrulamak İçin oturum açın.günlük Şimdi bu klasöre bir web tarayıcısı sohbet Başlat.