Lobi Sohbet
Lobi Sohbet

Lobi anonim olarak konuşmaya devam eden basit bir Sohbet Odası uygulaması. Bunun yerine, omegle ve diğer anonim siteler gibi bir etkileşim bu biri, bu insanların bir grup ile sadece bir sohbet. Yeni insanlarla tanışmak, eğlenceli trollemek var, ve eğer isterseniz kirli odada talk dirty bile. İstersen kik kullanıcı adı değişimi. Burada farklı bir sürü insan var.
Farklı ülkelerden insanlarla tanışmak istiyorsanız, farklı ülkelerden Lafyap.Net birçok yabancı karşılayabilir. İngilizce dili bu lobi sohbet odası için gerekli ve ana kanal başka bir dili konuşmak gerekmiyor. Ancak yine de insanlar için istediğiniz herhangi bir dilde özel mesaj gönderebilirsiniz ve dünyanın bütün insanları ile bir araya gelecek. Sitedeki lobi Sohbet Odası çok kullanışlı ve sitede birçok özellik vardır. Lobi sohbet, özel sesli lobi sohbet, görüntülü lobi sohbet ortak özellikleri var.
Eğer kalıcı bir takma ad almak istemiyorsan siteye kayıt gerekmez. Popülariteniz artacak, çünkü site üzerinde kalıcı bir takma ad almak için tavsiye ederiz. Eğer kayıt formları doldurmak istemiyorsan, gerekli değil. Misafir durumuna kanala giriş yapabilirsiniz ama (zaten sitede kayıtlı olup eğer birisi kanala takma adınızı kullanarak) istediğiniz herhangi bir kullanıcı adı alabilirsiniz. Konuşmak, vakit geçirmek, flört ve yurt dışından arkadaşlar için kullanabileceğiniz ücretsiz bir lobi sohbet odası. Eğer iki kamera cihazı veya bir mikrofon yoksa, ya da hepsini kullanmak istemiyorum. Her zaman lobi sohbet arkadaşlarına Lobi Sohbet Odası sohbet özelliği ile konuşabilirsiniz. İnsanlar genellikle yabancılarla metin üzerinden sohbet etmeyi tercih ediyor. Ancak yine de birileri sitenin özel video sohbet özelliği ile kameranızı açabilirsiniz. Eğer kamera odasında herkese göstermek istiyorsanız, geniş kanal-etkinleştirebilirsiniz. Sitede ortak video sohbet özelliği deniyor. Ayrıca mikrofon ile insanlarla konuşmak mikrofon etkinleştirmek ve edebilirsiniz. Lobi sohbet oda bu özelliklerden herhangi birini kullanabilirsiniz.
Java, Android veya iOS henüz Lobi sohbet için hiçbir uygulama yok. Mobile, android ve apple cihazlarda sohbet etmek mümkün değil. Eğer site yöneticisi Lobi Sohbet Odası veya başka bir kanal için herhangi bir güncelleme yapsa, Bu sayfayı güncellemek için gidiyoruz ve uygulamaların daha fazla öğreneceksiniz.