Mobil Görüntülü Chat Odaları
Mobil Görüntülü Chat Odaları

Şimdiye kadar pc için webcam olarak cep telefonunuzun kamerasını kullanarak düşündüm, bunun yerine varsayılan Web Kamerası var. Eğer değilse ! o zaman sana bir şey söyleyeyim, bu gerçekten mümkün. Şimdi size PC ile bağlı web kamerası ile vurdu gerek yok, bluetooth gibi kablosuz teknolojisi ile kablolardan kurtulmak, wifi ve(HQ) yüksek kalite video sohbet canlı yakalama hareketi için hareket ve arkadaşlar ile kristal berraklığında. Mobil görüntülü sohbet yapmak için en ideal ve kaliteli ortamda bulunuyorsunuz.
İnternet ve ağ Altyapısı dünya çapında köklü bir dönüşüm geçiriyor, insanlar yerine bir sesli görsel tartışma doğru daha fazla hayran oluyor. Araçları odaklı daha fazla yazılım olma ve yazılımları daha Ekselansları yönelik olarak yürütülüyor. Bu nedenle, donanım bağımlılığı, çeşitli yürütülmesi için, yavaş yavaş azalıyor. Aynı eğilim şu, şimdi bu telefon ön yüzünde kamera olmaması nedeniyle görüntülü görüşme, cazibesi eksik olan tüm cep telefonu sahipleri artık sadece nadir yerine bir ön bakan ile birlikte gelen küçük bir ayna standı kullanarak tesis tadını çıkarabilirsiniz. (Yerine çoğaltıcı ayna) bu kadar küçük bir cihaz geliştirdi ve sizler için mobil görüntülü sohbet adı altında cepten sohbet kanallarına bağlanmayı kolaylaştırdık. Hem şirketten hem işten, hem inşaattan, hem yoldan hem evden istediğin an istediğiniz yerden mobil görüntülü sohbet odalarımıza anlık bağlanabilir ve yeni arkadaşlıklar edinip fiziksel olarak birbirini görebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda kamera arkaya bakan alır ve bir ön dönüştürür-bir bakan. Vainwork stand üçüncü parti bir uygulama – Bingo kombinasyonu ile çalışır. Kullanıcılar Vainwork stand cep telefonlarını yere ve yan ayna Bingo yardımıyla ön gibi cep telefonunuzun nadir kamera dönüştürecek.
Özellikle ön bakan kamera ile yüklü diğer akıllı telefonlar öncesi ile aynı işlevi görüyor musun? Her zaman ve her yerde stand taşımak için biraz rahatsız olacak, ama bu kesinlikle cep telefonunuza değer katar ve video sohbet ile rahat olmak için izin verir.