Mobil LiveChat
Mobil LiveChat

LiveChat mobil uygulamalar, bilgisayar önünde zaman harcamak zorunda değilsiniz ve kimsede kaybetmezsiniz. Her yerde bir arabada sohbet: alışveriş yaparken evde ya. Hareketlilik her zaman orada cevap olduğun için kolay yeni müşteriler kazanmak!

Mevcut üç farklı uygulamalar var. Uygulama indirmek için cihazınızın seçti ve bu bağlantıyı takip edin. Bu uygulamalar kullandığınız akıllı telefonlardan İpad, Android ve İphone kullanılan telefonlardır.Mobil uygulamalarımız standart masaüstü uygulamaları için büyük bir yedek vardır. Her mobil uygulama aşağıdaki LiveChat özellikleri destekler. Canlı sohbet mobile Uygulamaları kullanarak neler olduğunu kolayca izleyebilirsiniz. Sohbet etmek isteyen bir ziyaretçi olduğunda bir bildirim alırsınız. Aynı anda birden fazla cihaz kullanıyor olabilirsiniz. Masanızda masaüstü uygulaması ile cevap verebilir ve dışarı çıkmak zorunda olduğunda, kolayca cep telefonunuzu kullanabilirsiniz.

İOS/Android cihazlar için uygulama web sitenizin ziyaretçileri ile etkili iletişim için gerekli tüm özellikleri içerir. Önemli özellikler gerçek zamanlı trafik izleme ve mobil Livechat sayesinde sohbet vardır. Uygulama sistemi dışında imza almadan, kapatırsanız bile yeni gelen sohbetler sizi haberdar edecektir. Mobil Livechat operatörleri web sitesinde herhangi bir İnternet özellikli telefonlar kullanarak başladı canlı sohbet istekleri, Windows(5.0+ OS) Mobile(6.0+ OS), Blackberry dahil olmak üzere: yanıt verir. Cep telefonu (SMS) metin mesajları kabul ya da e-posta yapılandırılmış olması gerekir.  Satıcının web sitesinde bazı öğeleri bulma yardım gerektiren bir müşteri eş-tarama oturumu talep edebilir. Ajan ve müşteri çözüm tabanlı HTML 5 gibi eş sitesine, gerekli herhangi bir uygulama veya yazılım yükleme olmadan. Böyle Müşteri Hizmetleri herhangi bir iOS veya Android akıllı telefon veya tablet verilir.

Mobil Livechat ile kullandığınız telefon ile insan etkileşim isteyen yeni gelişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Mobil cihazlar yavaş ama emin adımlarla tüketicilerin temel interaktif aracı olmak gibi, Canlı Mobil Dokunmatik kullanımı büyümeye devam etmesini bekliyoruz.