Omegle Benzeri Site – Rastgele Yabancılarla Sohbet Odası
Omegle Benzeri Site – Rastgele Yabancılarla Sohbet Odası

Peki, rastgele metin sohbet sayfamıza hoş geldiniz. Metin, video, webcam, veya ne olursa olsun burada lafyap.net at, kimsenin arzu edebileceği tüm olası sohbet seçenekleri sunan kendimizle gurur duyuyoruz. Eğer o, onu sağlıyoruz. Ve bu sayfada, ziyaretçiler ilk gelen emin bize mükemmel bir örnek. Diğer siteleri bir sürü sadece her zaman moda, eski günlerine geri dönmek isteyen insanlar vardır-ya da sadece her zaman herkesin izleme keyfi için yüzlerini mevcut değil isteyen olsa bile video seçenekler sunun ve bir metin tek seçenek vermeyin. Web sitemizin bu bölümü çok işe yarar kabul edelim, bazen canlı video sadece arzu edilen değil.

Sitemizin bu sayfasında burada sunan Omegle gibi temelde tüm diğer siteleri daha iyi olduğunu düşünüyoruz. Neden? Açıkçası, daha fazla ve daha iyi özellikleri var. Bare bones yabancı sohbet ettik, ama sonra daha da güzel küçük eklemeler ile alıyoruz. İlk olarak, tüm diğer sitelerden eksik ne olduğunu düşündük, sonra da ekledik. Walla! Bahsetmek istediğim ilk ayrıca çok önemli – SMİLEY! Harika olan evet, biraz duygusal sarı kafa. Cidden yani, nasıl smiley / ifadeler olmadan kimse ile çevrimiçi sohbet bile yok mu? Sadece işe yaramıyor. Yani evet, bu sunuyoruz büyük bir gelişme.

Ama bekleyin! Neredeyse diğer önemli gelişme de unuttum, ve bu bir çok büyük bir gelişme. Sizlere izin veriyoruz….bekle….bekle….resim yükleme! Evet, doğru, resimler ve doğru konuşma içine asabilirsiniz. Sadece bu değil, ama resimleri sonra onları 120 gün zorunda kalmadan istediğiniz gibi birçok kişi ile istediğiniz kadar çok konuşmaları asabilirsiniz. Tüm bunları başka bir yerde başka bir web sitesine gidin, bir resim yükleyin, linki ziyaret etmek için, diğer kişi için beklemek bağlantı, sohbet linki yapıştırın, kopyala yapman gereken daha ÇOOOOK çok daha kolay resimler paylaşım yapar. Bu rahatsızlıklar olabilirler. Ve bu sadece başka bir Omegle benzeri site çok daha fazlasını bize kılan büyük bir parçasıdır.

Hakkında her şeyi kapsayan Hmmmm, sanırım. Her şey değil, eğer isteseydim, giderdim, ama en azından önemli şeyleri kapsar. Sohbet al.