Online Oyunlar
Online Oyunlar

Canlı Oyunlar

Bu parlak turuncu sitesinde 8 tuhaf oyunlar mükemmel bir koleksiyonu seçin. Online oyun oynamak, ya da isterseniz bilgisayar oyunu var onları indir. Ayrıca indirilebilir ekran koruyucular içermektedir.

Alfabe Eylem

Genç çocuklar bu interaktif aktivite ile alfabe öğrenme zevk olacaktır. Adını duymak ve bir resim bir mektup tıklatın.

Amerikan Kız Oyunları

Bu site diyor ki, “Kızlar için Eğlenceli,” sakın sizi kandırmasına izin vermeyin. Biber Frizbi Eğlence gibi yüksek kaliteli oyunlar ve Pet Futbol ile, 80 ve birçok diyebilirim artı toplama oyunları aynı derecede hem erkek hem de kız tarafından zevk olabilir!

BBC CBeebies Oyunlar

Favori karakterleri ile oynamak için seçin, Alphablocks ZingZillas gibi CBeebies oyunları sanal “Z” bir seçim sunar. Şarkı Zaman, Renk ve Hikaye Zamanı gibi diğer aktiviteler keşfetmek aktivite bir çok seçenek ile ziyaretçiler sağlamak.

Candystand

Candystand boş üzerinde 250 koleksiyonundan bir ya da iki oyun oynayarak tatlı diş karşılamak. Oyun kategorileri spor, arcade, yarış, bulmaca, kart oyunları ve daha fazlasını kapsayacak. Sadece iyi bir fırça, oynadıktan sonra hatırlıyor.

Cartoon Network

Cartoon Network oynamak için 250’den fazla oyun inanılmaz bir seçim var. Oyunların çoğu Cartoon Network karakter özelliği, Cesaret Korkak Köpek, Dexter, Powerpuff Girls gibi.

Disney Junior Oyunları

Böyle bir Eylem gibi kategorilerde oyun oynamak, Ve Matematik, Müzik Sayma, ya da sadece bir oyun seçin favori Disney karakterleri birçok kişi arasından seçerek.

Ücretsiz Pirinç

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından işletilen, Ücretsiz Pirinç testi için oyuncuların kelime becerilerini koyar eğlenceli ve zorlu bir eğitim oyunu. Yapılan her doğru cevap için, Ücretsiz Rice, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı, pirinç 10 tane bağışladı. Ve oyun bağımlılık olduğundan, bu taneleri hızlı bir şekilde eklemek eğilimindedir. Bu sadece iyi, ama dünyada aç insanlar, oyuncu faydası olmayan bir oyun.

Spot ile Eğlenceli

Yerinde ziyaret için çok güzel şeyler var. Oyunlar kendi hikayeni oluşturmak için boyama, Spot yer almak genç çocuklar için eğlenceli aktiviteler geniş bir yelpazede sunuyor.

Matematik Oyun Zamanı

Matematik Oyun Zamanı eğlenceli online matematik oyunları büyük bir seçim sunmaktadır, Pre-K) 7. Sınıf öğrencileri için. Çalışma ve videoları, eğitimciler tarafından küratörlüğünü de dahildir.

Orisinal

Ferry Halim 50 muhteşem oyun yazarı. Yarattığı tüm oyunlar güzel grafikler, pürüzsüz animasyon ve büyüleyici müzikal puanları açısından benzerlik var gibi uyguluyor yapma oyunu-sanatsal tarzı, tanımak kolaydır. Çocuklar onları sevecek olsa da, her yaş için uygun olduğunu ve KidSites.com’nın en yüksek önerisi ile gel.

Prongo Oyunlar

Aynı zamanda size bir şeyler öğretebilir oyunları eğlenceli bir koleksiyon için ruh hali içinde? Limonata Larry ve Meyilli ‘ s Up Baseball gibi oyunlarda matematik becerilerini, ya da satranç oyunu ile rahatlayın, Noktaları Birleştir. Tüm 30’dan fazla oyun ve test için.

Takara

Kullanıcılar ücretsiz flash oyun oynamak için izin veren harika bir online oyun platformu, sanal para kazanmak ve daha sonra gerçek dünya yardım kuruluşlarına katkıda bulunur.

Kelime Oyunu Zamanı

Kelime Oyunu Zaman ziyaretçileri kelime oyunları eğlenceli geniş bir yelpazede, Önceden tasarlanmış-K 7. Sınıf öğrencilerinin keyfine varacaksınız. Konular Alfabe, İmla, Yazma, ve daha fazlasını içerir. Çalışma ve videoları içerir.