Seks Yaşayanların Hikayesi
Seks Yaşayanların Hikayesi

22 ve 28 yaşındaydım olan bu gerçekten güzel kızıl saçlı yanında yaşadım. Bir yaz gecesi bir parti vardı ve şehir dışından gelen kim oldu onun erkek arkadaşı karşılamak için beni davet etti.

Parti gece 2 civarında aşağı öldü, ve üçümüz oldu, kalktı ve bir porno koy. Kalmam için gitmek gittim ve dedi. Kaldım ve üçümüz de bir süre izledim. Tüm azgın olduğumuz ve yapmaya başladılar. Tek başıma olduğum için bırakıp gittim. O ve onun bf her zaman birinin önünde lanet hakkında bir fantezi vardı çünkü kalmamı söyledi. Ben de kaldım ve izledim.Yaklaşık 5’4″ uzun boylu tartılır belki 120 kilo oldu. Göğüsleri çok küçük değildi ama o da, göğsünde iki şımarık elma gibi görünüyordu büyük değildi. Klitoris, meme uçları, göbek deliğine kadar iyi ve kaputu deldi vardı. Yaklaşık 5’8″ 160 boyunda ve muhtemelen lbs olduğunu. İyi durumdaydı, ama iyi donatılmış, belki 5″ uzun ve ince değildi fark ettim. 5’10” uzun boylu olduğum ve 185 lbs ağırlığında. Kalın 8″ uzunluğunda ve 2 3/4″ üzereyim.

Bir kaya gibi sert alıyordum ve kendimi berbat ederken oynamamı istedi. Bf onun için gitmek söyledi. Bu yüzden söktüm ve onu okşadı. Onları yanında taşımak için de izle edebileceklerini söyledi. Kelimenin tam anlamıyla kafalarından çıkan bir ayak vardı. Okşayarak ve boşalmak üzereyken sürdürdüm, boşalmak için gidiyorum “dedim. Ayağa fırladı ve benim horoz etrafında ağzını sarılmış ve tüm yükü yuttu bir anda.Tüm utandı ve kalktı ve ne oldu merak gf ve kendimi bırakarak banyoya koştu. Orada uzunca bir süre kaldı. Sadece orada bir kaç dakika sessizce oturduk, sonra bana baktı ve o yapacaktı hiçbir fikri yoktu ne oldu diye sordu. Onu kontrol etmeye kalktı, dışarı çık ve sadece olanları anlatın ona.

Ben tuvaletten çıkmak eğer ben gelip konuşmak değil, o sik beni tehdit etmedi. Geri döndü ve sikimi emmeye başladı. Sonunda ona lanet başladı. İzlediğini bilmiyorduk. Boşalmak üzere olduğum zaman, onu kedi mide ve onu dışarı ateş çıkardım ve kapalı girdim ve hem de orada yatan yorgun, bacakları hala yayıldı ve benim cum damlayan su ile ve sadece orada yatarken beni o vardı. Geldi ve bacaklarının arasına sürünerek ve kedi ve vücudunu yalamaya başladı. O da yanında gitti. çok hoşlanıyordu. Bitirince bana baktı ve İŞE bir göz vardı?!?!? yüzümde ve doğrulup oturdu ve benim horoz benim yük yuttu açıklamak ve sonra yük yiyen vücudu onu sordu.Koleje devam ederken bir kaç kişi ile denedi ve gerçekten cum ve emme horoz tadı seviyor diye açıkladı. En azından biseksüel olduğunu şimdi eşcinsel diye sordu, o da cevapladı. Onu aldattığını ve onunla hiç cinsellik onun bu tarafını ele geçirdi çünkü bir süre tartıştılar.