Sohbet Kanallarındaki Amaçlar
Sohbet Kanallarındaki Amaçlar

Aşağıda listelenen kurallar herkese külfetli olması AMAÇLANMAMIŞTIR. Ama amaçlanan: hoş ve samimi bir sohbet ortamı teşvik, nezaket teşvik, güvenlik ve misafirler için güvenlik iyi bir düzeyde tutmak, birbirlerine saygı ve anlayış göstermek, ve son olarak İnanç ve liderleri bizim hak ettikleri saygı ve onurunu korumak için.
1. Chat Rumuzları izin verilir. Lütfen gerçek adınızı veya bir beğendiğiniz bir isim yazınız, bu ali, mehmet, Serhat, halime, meLisa şeklinde yazınız
2. Sohbet odaları kullanmak için en az 14 yaşında olmanız gerekmektedir.
3. Kardinaller, Piskoposlar, Rahipler, Papaz, Dini bir Cemaatin üyesi tolere edilmeyecektir dahil olmak üzere, Din adamlarının(s) kötü bir ışık altında aşağıdakilerden birini koymak herhangi bir–> aşağılayıcı ifadeleri, karşı ifadeleri, ya da bu: Holy Trinity Herhangi bir üyesi, Kutsal Bakire Meryem, Azizler, Melekler, Papa Francis, her geçen Papa, Papalık, Katolik Kilisesi, Doğu ve Batı, her üye.
4. Sokak konuşma ve kaba dil tahammülümüz yok.
5. Misafirler hiçbir karşı kullanılan yem/alev yem/akıl oyunları tahammülümüz yok.
6. Herhangi bir tür tehditler tolere edilmeyecektir ve sert bir biçimde cezalandırılacaktır.
7. Diğer misafirler veya herhangi bir personel herhangi bir karşı tacize göz yumulmayacağını/sözlü saldırılar, hakaretler.
8. (Ayrıca oda veya konuşma bozmak niyetiyle sel”‘) peş peşe tekrarlanan mesajlar yasaktır.
9. İnanç, Dayak tolere edilemez.
10. Herhangi bir tür bağnazlık tolere edilmeyecektir.
11. Herhangi bir tür misyonerlik tolere edilmeyecektir.
12. Mal veya hizmet satan ya da herhangi bir şekilde para ya da bağış talep yasaktır. Ayrıca, izin verilen mal, hizmet veya para almak satan bir web sitesi url gönderme değil.
13. Odada şikayetler “havalandırma” yasaktır. Eğer başka bir konuk ya da Personel üyesi, herkesin görebileceği bir odada konuşmaya imtina ile hoş olmayan bir deneyim düşünün ne varsa. Bunun yerine e-posta ve Sohbet Yöneticisi ile görüşmek davet ediyoruz. Tanık olduğunuz ya da haksız olarak gördüğü “Büyük Resim” olabilir anlayın. Birçok şey genellikle farkında olmayabilir hangi sahne arkasında gidin.
14. URL, genellikle web sitesi adresleri gibi sohbet odalarında bilinen yayınlanması yasaktır. Ancak gönderdiğiniz kişinin tavsiye ettiği web sitesi, Papa, Katolik Kilisesinin Başkanlığın ve Öğretileri ve Doktrinler tamamen sadık olduğundan emin olmak için sorumludur. Doğada laik web sitelerini ilanları Hıristiyan değerleri üslubuna uygun olmalıdır. Oda ana takdirine, gönderdiğiniz kişi başka urller göndermemeleri istenebilir.
15. Konuklar sadece Türkçe konuşmak için gereklidir. Eğer farklı bir dilde başka bir kişi ile konuşmak istiyorsanız, sadece özel mesajlar. (fısıldar).
16. Oda Sahipleri (aynı zamanda Yöneticiler, Oda Monitör, vs. olarak adlandırılır.) ve yeni kurallar oluşturmak ve önceden haber vermeksizin e-catholic2000.com rezerv Yönetim hakkı.
17. (Moderatörler) Oda Ana kararları kesindir.
18. Burada bir misafir olduğunu ve ifade veya ima edilmiş hiçbir hakkı yok unutmayın. Ve sohbet odalarında kullanmanız, ya da herhangi bir zamanda herhangi bir sebep olmaksızın iptal edilebilir.
19. Tüm sohbet odaları atmosferi bir Kilise sosyal işlevi de beklene aynıdır. Konuşma ve tutumunuz bu atmosferi yansıtması bekleniyor.
20. Başkalarına danışmanlık hiçbir koşulda izin verilmez. Potansiyel yarardan çok zarar getirebilir.