Sohbet Odalarımıza İPAD ile Giriş
Sohbet Odalarımıza İPAD ile Giriş

Eğer bir İPAD Mini veya İPAD bir üst telefonlarınız varsa İPad yepyeni sahibiyseniz iyi sohbet online yeni insanlarla tanışmak çok eğlenceli ve harika bir yoldur gibi bir yerde sohbet ipad etmek için arıyor olabilir.

Bir İPad sahibi olan ana konulardan biri onları çok çok popüler bir eklenti olan Flash player, içinde kodlanmış olarak vardır, o sohbet odalarında bir çok erişebilecek kullanıcıların durdurmak flash player sorunları vardır.

Bu etrafında elbette ve hala Flash player yüklü ama oyun oynayan bir sürü kesinlikle, kendim yüklemeyi denedim ve başarısız oldum, yüklü almak için aşağıdaki videoyu deneyebilirsiniz, Bu sayfanın üst kısmındaki Puffin tarayıcı çözüm olmak ve iyi bir İPAD ile çalışmak gibi görünüyor defa Flash Player sorunu en iyi yoldur.

Ayrıca İtunes’dan indirebileceğiniz uygulamalar bazı eğer bu senin başına geldiyse biraz vurmak ve özledim ve genellikle u düzgün yüklemez veya İPad sürümü üzerinde çalışmıyor bu iyi bir şey değil bir şey için ödeme zorunda tarafından hayal kırıklığına bırak, acını hissediyorum.

Sohbet İpad Mini erişerek Dünya ile ilgili sorunlar?

Ben sadece İPad ile erişim ya da bunun yerine en azından sohbet odaları için bu sorundan kurtulmak için İPhone bu sohbet ipad odasına yapmaya karar verdim. Sadece web tarayıcı, tercih, Google chrome ya da hangi tarayıcı üzerinden sohbet ipad odası erişebilirsiniz.

Ücretsiz kayıt.

Eğer bir misafir olarak uygulamayı ve sonra da kayıt veya günlük yüklerseniz, sohbet odaları erişmek mümkün olacak, görüntülü sohbet ipad odasına girmek için ama hepsi Bedava etmeyin, ancak bu kullanıcılar İpad için tamamen işlevsel olmayacak Flash player olmadan yok edebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.