Sohbet Odalarında Güvenlik Durumları
Sohbet Odalarında Güvenlik Durumları

Sohbet odasında yaşanan şeyler yüzünden olacağını CMuch İnternette tehlikeler hakkında yazılmış, ama çocuğunuzun sorun online almak için, şans vardır. Paniğe kapılmayın. Milyonlarca çocuk her gün sohbet ve anlık mesajlaşma ve ezici çoğunluk mağdur meşgul değildir.
Fail savunmasız olduğunu düşündüğü bir çocuk arıyor genel sohbet odasında gizleniyor. Kullandığım “o” en çok cinsel saldırganları erkek olduğundan; ancak, reşit olmayan erkek ve kız istemek için İnternet kullanımı, yetişkin kadınlar da vardır. Savunmasız görünüyor birini bulduğunda, sohbet odası ve özel bir alana daha iyi tanımak için çocuk davet ediyor. Bir sonraki e-yüze toplantı-posta, telefon konuşmaları ve son olarak, bir yüz ardından bir anlık ileti hizmeti ile özel sohbet geliyor.
Lafyap online sohbet nispeten sakin olan çocuklar özellikle hedef alınıyor, diyor. “Avcılar bu çocukların savunmasız olduğunu bildikleri için sohbet odalarında sözleşmeyi ifade etmek için ama çok söyleme eğiliminde olan çocuklar peşinden gitmek gibi.” Çocuk parklarında kenarda olan çocuk gibi düşün. Oyun olanlar zaten tanıma alıyorsanız. Değil olanlar dikkat kapmak için yalnız ve mutlu olması daha muhtemeldir. Ve, tabii ki, avcı-çocuk yaşta cinsel teklifine ile başlamıyor. İlk taktiği onun konfor seviyesi oluşturmak için, genellikle amaçlanan kurban ile aynı yaşta bir genç kılığında. Bu sürecin başlarında, avcı çocuk rahatlatmak için kendini “bir fotoğrafınızı gönderin. Tabii ki, çok sık ailesi, arkadaşları veya kardeşleri ile mutlu bir sosyal faaliyeti sohbet muhtemelen bir dergiden taranmış kurban aynı yaşta — çekici bir çocuk ama yapan kişinin bir fotoğraf değil.
Cinsel saldırganları, Lafyap’a göre, genellikle suçlarını çok yetenekli. “Çocuklar işlemek için biliyorum, dedi. Hangi düğmeye basması “hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri biliyorlar ve biliyorlar.” Ve hasta oluyorlar. Bazen ayda bir sohbet odasında tecavüz mağduru bir kişi haline çevirmek. Bu online ilişkiler genellikle başka bir çocuk ile iletişim kurarken o çocuğun inanmaya başlamasına rağmen bile yırtıcı sonunda ilk belirttiler diye daha “biraz daha büyük” olduğunu çocuğa haber vermek için alışılmadık bir şey değildir. “Nasıl `abi’ ya da `amca hakkında ne düşünüyorsun ifadeler kullanarak,’ ” yetişkin yaşı belli olacağı son toplantı için çocuk hazırlar. Bazı çocuklar bir yetişkin ile ilgili olduklarını anladıkları ilişkisini kesecek, ama diğerleri tarafından memnun olacağını söyleyebiliriz. Saldırganlar, eğer bu çocuk giderse bile, diğer kurbanlar dizilmiş bir anda birkaç çocuk baştan çıkarmaya çalışıyor ayrıca nadir değildir.