Sohbet Odası Görgü Kuralları
Sohbet Odası Görgü Kuralları

Defalarca kırmak ve bu kuralı suistimal eden kullanıcıları uyardı veya yasaklanmış olabilir.

Tam capitol harf yok sürekli kullanmak idareli kullanıldığı sürece izin verilir. TÜM CAPİTOL HARFLERİN kullanımını online dünyadaki BAĞIRMAK olarak kabul edilir.

Eğer sizinle daha önce özel mesaj onlara PM başlatmak istiyorsanız Eğer kibar ol; ana sohbet birisi sor. Birçok kişi, özellikle kadınların, çok kaba olmak için ilk sormadan PMing düşünün.

Yoksay düğmesine harika bir özellik! Birisi dışarı izni ile pming, ya da duymak isterim, sadece listeden seçin ve ‘blok kullanıcı adını tıklatın sohbet odasında şeyler söylüyor.’ Sohbet sitesine giriş süresi geri kalanında bu kişi tarafından herhangi bir yorum Göremezsiniz.

Bu sohbet hizmeti bir çok fantazilerine açık fikirli; ancak, tüm konular ana lobiler izin verilir. Bu nedenle ıslak ve vahşi hayallerinizi keşfetmek için birkaç diğer odalar oluşturduk. Eğer bu tarz tartışmalarda yer almak istiyorsan sadece sohbet alanı üstünde yeşil ok ve kapı kapı simge-simge istediğiniz fantezi odana değiştirmek için tıklayın.

(Politika, din, vb.) cinsel fanteziler ötesinde tüm konuları lobileri izin verilir. Eğer başka bir kişi veya bir grup lobide izin verilmeyen bir konuyu tartışmak istiyorsanız, özel mesajlaşma sohbet etme ya da yeni bir oda oluşturabilir.

Burada genellikle dost ve yardımcı olan sitemizde Normal kullanıcılar aktif bir topluluk, ayrıca Yönetmeliği olarak bilinen var. Eğer burada yeni iseniz, Yönetmeliği ve yöneticiler tanımak için biraz zaman ayırın. Tıpkı gerçek hayattaki gibi, ilişkiler kurmak için biraz zaman alabilir online, bu yüzden bir süre için, diğer kullanıcıları ve tersi tanımak takılmak. Şaka, etkileşimler, delilik keyfini çıkarın ve mizah ve iyi olacaksın. Unutmayın, sabır ve nezaket sitesini kullanmak ve iyi bir seks sohbet oturumu için bir insanı bul hakkında bilgi edinmek yardımcı olmak için uzun bir yol.