Ücretsiz Chat
Ücretsiz Chat

Chat siteleri arasında kalitesiyle sizlere hizmet sunan Lafyap.Net Ücretsiz Chat farkıyla sizlere yep yeni bir sayfa açmakla birlikte herkesle chat yapmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz ve üyeliksiz Chat yapmak isteyenler Burada! Siz neredesiniz?

Chat sitelerine akın eden kullanıcıların en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de Chat sitelerine, Chat odalarına girişlerin paralımı yoksa ücretsizmi, üyelik istiyormu yoska üyeliksiz sitemi diye merak ederler. Bizim site tamamen ücretsiz chat olup kesinlikle üyeliksiz bir sitedir. Kesintisiz sizlere hizmet ediyoruz. Global chat kanallarımıza girerek ücretsiz chat keyfini bizimle yaşayınız.

Ücretsiz Chat Siteleri Ne Amaçla Kurulmuştur?

Ücretsiz chat sitesi hiç bir maddi kaynak oluşturmadan tamamen internete dayalı yazılı olarak sohbet edeceğiniz bir yazılım türüdür. Ücretsiz chat sitelerinin amacı insanların birbiriyle tanışmaları, dostluk kurmaları, canı sıkıldığınd aoyun oynamaları, müzik dinlemeleri ve yep yeni çevre edinmeleri dolayısıyla açılmıştır. Sizlerde ücretsiz chat keyfini yaşamak istiyorsanız her türlü sitemize giriş yapabilir ve herkesle tanışabilirsiniz. Büyük global sitelerle aynı kuralı koyarak sizlerin karşınıza yeni farklılıklarla çıktık. Chat etmek, Chat ettirmek bizim işimiz. Uzman kadromuzla sizlere çok güzel bir sohbet ortamını oluşturtuk. yapmanız gereken tek şey ücretsiz chat alemine hemen ana sayfamızdan girmek ve herkesle tanışmak olsun.

Ücretsiz Chat Sitelerinin Kuralları Nelerdir?

Ücretsiz sohbet sitelerine giriş yapan kullanıcılarımın başlıca merak ettiği şey kuralların ne olduğudur. Kurallarımız şunlardır.

– – – – – – 1. T.C Devleti ve Yöneticilerine Saygısızlık (hakaret etmek)
– – – – – – 2. Sunucu Yöneticilerine hakaret etmek.
– – – – – – 3. Sunucuda politik, onur kırıcı nick ve kanalları kullanmak.
– – – – – – 4. Clone, proxy, trojan, izinsiz reklam/inviter botu sokmak,
– – – – – – 5. Web Site veya Sunucu Reklamı yapmak.
– – – – – – 6. Aşırı derecede Kanal reklamı yapmak.
– – – – – – 7. Serverde ve Kanallarda [küfür, sistem saldirilari, flood]s
– – – – – – 8. Kufurlu kick/akick/away/topic (kanal basligi) atmak
– – – – – – 9. YöNeTimden israrla OP, IRCOP, Helper istemek yasaktir.
– – – – – – 10. Sunucuya giren her kullanıcıbu kurallari kabul etmiş demektir.

——— 11. Kanallarda kızlara asılmak, Kızları rahatsız etmek

Ücretsiz Chat sitelerine girenler yukarda saydığımzı belirlikuralları kabul etmiş sayılmaktdır. Tek bilmeniz gereken şey şu olsun. Size yapılmasını istemediğiniz bir hareketi lütfen başkasına yapmayınız. Ücretsiz sohbet, Ücretsiz sohbet odaları, ücretsiz sohbet kanalları, ücretsiz sohbet türleri, ücretsiz chat, ücretsiz chat siteleri gibi anahtar kelimelerle Google.Com.Tr gibi dev arama motorunda bizi bulabilirsiniz.

Ücretsiz Chat Alemine Mobilden Girişler Varmı?

Evet değerli dostlar. Ücretsiz chat sitemize istediğiniz an ücretsiz bir şekilde ücretsiz mobil giriş yapabilirsiniz. Sitemiz mobil uyumlu olup istediğiniz an mobilden chat alemimize giriş yapabilirsiniz. Hiçbir engel yoktur.