Yabancılarla Mobil Yetişkin Sohbet
Yabancılarla Mobil Yetişkin Sohbet

Anında mesajlaşma ve yetişkin mobil sohbet odaları eşler arası arasındaki farkları anlamak önemlidir. Eski arkadaşlar arasında sohbet odaları bir veya daha fazla yabancılarla anonim konuşmaları dahil ederken iletişim kurmak için kullanılır. Mobil anında mesajlaşma hizmetleri gençler arasında çok popüler, bu hizmetleri tarafından sağlanan sohbet odaları, çocuklarla dolu. Bu daha sonra sohbet hizmeti kullanırken anonim kalan sübyancılar için ideal bir av alanı sağlar.

Bazı durumlarda yetişkin erkekler başarılı bir şekilde cinsel istismar amacı ile gerçek dünyada bir toplantı için mobil sohbet odalarından genç kızlar sokulmuş nerede medyada bildirilmiştir. Bu “tımar” denir ve değişik Cinsel Suçlar Yasası tanımlanan bir suç.

Ebeveynler için tavsiyeler

Herhangi bir anonim sohbet odasına katılın, ya da teknolojik meydan, cep telefonlarından sohbet odası gösterecek birine sor. Bu noktada çocuğunuzun anonim sohbet odaları kullanmak ya da değil olup olmadığını karar vermek için iyi bir konumda olacaktır.

Eğer çocuğunuz bir kez bu sohbet odalarına girip konuşmaları türü – çocuğunuz için aşağıdaki güvenlik ipuçları dikkate almak gerekir derece düşüktür anonim chat Odaları kullanabilecek karar verirseniz:

Yetişkin mobil  sohbet odasında herhangi bir kişisel bilgi ifşa ve ve kişisel bilgilerini elde edemezsiniz. Sizinde kişisel bilgileriniz gizli ve saklıdır. Yetişkin mobil sohbet odalarına girişler tamamen ücretsizdir. Yetişkin mobil sohbet odaları özel konuşmaları online yapmaya bırakın. Eğer karar verirseniz çocuğunuz mobil sohbet odaları kullanmak, sohbet oda hizmetleri ya da en azından sohbet odası erişimi engellemek için bir yol sağlar mobil mesajlaşma hizmeti kullanmaları tavsiye edilmelidir.