Yatakta Sert Sikiş
Yatakta Sert Sikiş

Yatağa giren iki partnerin kerşılıklı olarak daha sert bir ilişki istedikleri vakit her türlü dayanıklılığa sahip olmaları gerekmektedir. Sert sikiş sevenlerin birçok pozisyonları vardır. Yatakta amude kalkmak bunlardan bir tanesidir.

Yatakta sert sikiş hakkında sizlere bir kaç pozisyon öğreteceğim. Yatağa bayanı uzatın. Öncelikle onu okşayarak zevke getirmeye başlayın. Zevke geldiği an hemen cinselliğe girmeyin ki çok istekli olsun. Tadını çıkarak çıkara öncelikle ıslat vasiyette cinselliğe girin ondan sonra vajina açıldığı vakit daha sert yapmaya başlayın. Öncesi canı acıyacaktır. Sert sikiş sevenler hard seks dediğimiz sert sikiş ile karşınızdaki partneri uçurun.

Yataktaysanız bayanın bacaklarını açın. Öncelikle ağzınızla kadını yalayın vajinasını. Islanması gelinceye kadar yalamaya başlayın. Parmağınızla vajinasına sokun çıkarın. Bayan zevke gelecektir. Hard sikiş yapmak için ideal zamanı bekleyin. İsterseniz yatağa bağlayın ve o şekilde seks yapın, isterseniz sandalyeye oturtun kelepçeleyin, isterseniz hemen anal hem normal cinsellik yaşayın ama kendinizi vururken nazik olmayın. Sertçe vurun.

Yatakta sert sikiş sevenler başka başka pozisyonlar denemelidir. Domaltarak yaptığınız sikiş bayana daha çok zevk vermektedir. Yatakta sert olmalısınız. Hiç acımayacaksınız. Bayan zevkten bağıracaktır siz korkmayın. Bayanle seks yaparken dudaktan öpüşmeyi asla ihmal etmeyin. Biliniz ki bayanı becerirken ve onu zevkin doruklarına uçururken bile öperseniz ona ne kadar değer verdiğinizi göstermiş olursunuz.